Silver partner
2
Роки досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
11
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
2032
Останній візит на сайт
сьогодні
Привіт! Я Андрій, експерт з нерухомості в провідній агенції преміум-сегменту України The Capital. Спеціалізуюсь на підборі, оренді та продажу квартир, будинків і комерційної нерухомості.

На цій сторінці ви знайдете лише частину актуальних об’єктів, доступних на ринку.

Співпраця зі мною — це:

індивідуальний підхід до кожного клієнта;

повний юридичний та консультаційний супровід на всіх етапах угоди;

вигідні умови та оптимальні терміни купівлі, продажу чи оренди.

Звертайтесь — допоможу вигідно продати або знайти нерухомість, яка ідеально відповідатиме вашим цілям та очікуванням.

Продаж квартир (6)

  • THE Capital
    125 000 $
    1 846 $/м²

    Шолуденка вул., 30

    2 кімнати
    68 / 50 / 15 м²
    поверх 13 з 25
    2022 рік побудови
    сьогодні
    Рієлтор
  • THE Capital
    150 000 $
    556 $/м²

    Миколи Бажана просп., 26

    6 кімнат і більше
    270 / 250 / 20 м²
    поверх 15 з 16
    2000 рік побудови
    сьогодні
    Пропонується до продажу простора 5-кімнатна квартира загальною площею 270 м² за адресою проспект Бажана 26, Дарницький район, Позняки. Квартира розташована на 16 поверсі, має панорамний вид на місто та відмінну інсоляцію протягом дня. Зручна локація — у пішій доступності станції метро Позняки та метро Харківська, що забезпечує швидке сполучення з центром Києва та іншими районами. Проспект Бажана є однією з ключових транспортних магістралей лівого берега. Функціональне планування передбачає 5 окремих кімнат, що дозволяє комфортно організувати простір як для проживання великої родини, так і для використання під комерційні задачі: офіс, представництво компанії або інший бізнес-формат. Окремо...
    Рієлтор
  • THE Capital
    120 000 $
    1 149 $/м²

    Бориса Гмирі вул., 1/2

    3 кімнати
    104 / 80 / 15 м²
    поверх 2 з 16
    1999 рік побудови
    сьогодні
    Продаж просторої 3-кімнатної квартири у Дарницькому районі Києва, вул. Бориса Гмирі, Позняки / Осокорки. Квартира розташована на 2 поверсі 16-поверхового будинку. Загальна площа — 104,4 м². Зручний поверх, продумане планування та хороший стан роблять цей варіант комфортним для проживання сім’ї. Планування: три окремі спальні кухня 14,2 м² два санвузли два балкони просторий передпокій тамбур на дві квартири Квартира з ремонтом, у доглянутому стані. Використані якісні матеріали: паркетна підлога, міжкімнатні двері з натурального дерева, вбудовані меблі та кухня з технікою. Будинок: консьєрж сучасні ліфти охайне парадне наземне паркування доглянута територія Локація: Будинок розташований м...
    Рієлтор
  • THE Capital
    53 000 $
    1 677 $/м²

    Осіння вул., 28

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Академмістечко Біличі
    1 кімната
    32 / 25 / 5 м²
    поверх 2 з 5
    сьогодні
    Смарт-квартира біля метро Академмістечко | Будинок вже введений в експлуатацію! Продається квартира в сучасному клубному будинку A NOVA 2 – чудовий варіант для проживання або інвестування в орендний бізнес. 📍 м. Київ, вул. Осіння 28 | Святошинський район | 5 хв до метро Академмістечко 🏢 Поверх: 2/5 📐 Площа: 31.6 м² 📄 Форма продажу: переуступка ✅ Основні переваги квартири: 📍 Локація – розвинена інфраструктура: поряд зупинки транспорту, магазини, аптеки, ТРЦ, ринок, школи та садочки. - Планування – квартира вільного планування з панорамними вікнами, світла та простора. 🧱 Стан – без ремонту, що дозволяє реалізувати власний дизайнерський проект або швидко підготувати квартиру під оренду. -...
    Рієлтор
  • THE Capital
    59 000 $
    1 671 $/м²

    Осіння вул., 28

    1 кімната
    35 / 30 / 5 м²
    поверх 3 з 5
    сьогодні
    🔥 Смарт-квартира біля метро Академмістечко | Будинок вже введений в експлуатацію! Продається квартира в сучасному клубному будинку A NOVA 2 – чудовий варіант для проживання або інвестування в орендний бізнес. 📍 м. Київ, вул. Осіння 28 | Святошинський район | 5 хв до метро Академмістечко 🏢 Поверх: 3/5 📐 Площа: 35.3 м² 📄 Форма продажу: переуступка ✅ Основні переваги квартири: 📍 Локація – розвинена інфраструктура: поряд зупинки транспорту, магазини, аптеки, ТРЦ, ринок, школи та садочки. - Планування – квартира вільного планування з панорамними вікнами, світла та простора. 🧱 Стан – без ремонту, що дозволяє реалізувати власний дизайнерський проект або швидко підготувати квартиру під оренд...
    Рієлтор
  • THE Capital
    77 000 $
    3 080 $/м²

    Лук'янівська пл., (Будинок)

    1 кімната
    25 / 10 / 10 м²
    поверх 2 з 8
    2025 рік побудови
    сьогодні
    Продаж смарт квартири у ЖК Smart Concept, вул. Лук’янівська 22. Квартира площею 25 м² розташована на 2 поверсі клубного будинку бізнес-класу у центрі Києва, на межі Шевченківського та Подільського районів. Ідеальний варіант для інвесторів. Подібні квартири у цьому районі стабільно здаються в оренду за 450–500 доларів на місяць. Основні характеристики Площа — 25 м² Поверх — 2/8 Будинок бізнес-класу Сучасний клубний формат Переваги комплексу • клубний будинок на 116 квартир • закрита територія • відеоспостереження та охорона • два ліфти • експлуатований дах із лаунж зонами • енергоефективні технології будівництва • професійна керуюча компанія Локація ЖК Smart Concept розташований у мікрор...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.